Stacionarios ir mobilios ALVAN BLANCH grūdų džiovyklos

Alvan Blanch grūdų džiovyklos Geriausiai parduodama nepertraukiamo veikimo grūdų džiovykla Jungtinėje Karalystėje, dabar radikaliai patobulinta , pasižymi šiais privalumais
  • Efektyvus džiovyklos darbas prie žemų temperatūrų (salyklas, sėklos ir t.t) dėl subalansuoto oro kiekio
  • Džiovina bet kokio drėgnumo produktus, prie bet kurių sąlygų, nereikalingas pirminis valymas
  • Itin ekonomiška, mažos kuro sąnaudos, antrinis šilumos panaudojimas. Yra galimybė papildomai apšildyti oro recirkuliacinį kanalą
  • Tolygus ir tikslus grūdų džiovinimas
  • Jokių prastovų keičiant džiovinamą produktą. Technologinis procesas nėra stabdomas keičiant kultūras. (Pakrovimas, džiovinimas, atšaldymas, iškrovimas)
  • Ilgaamžės džiovyklos itin patvarios dėl naujos antikorozinės dangos
  • Produktas juda transporterio pagalba, todėl išvengiama užsikimšimo
  • Belaipsnis greičio reguliavimas užtikrina optimalų grūdų džiovinimo tikslumą
  • Minimalus poveikis aplinkai - žemas džiovyklos aukštis, žemas triukšmo lygis, dulkių kontrolė
  • Galimybė kontroliuoti dulkes
  • Maža montavimo kaina - pristatoma dalinai surinkta su elektrine instaliacija ir pajungimu
  • Nesudėtinga džiovyklos pamato konstrukcija
  • Patikimumas - 2 metų garantija su technine pagalba
ModelisDF6000DF9000DF10500DF12800DF15200DF15900DF17655
Našumas t./val. miežiams 20-15%691114161719
Našumas t./val. kviečiams 20-15%7101215181921
Našumas t./val. kukurūzams 25-15%346788,59
Našumas t./val. rapsams 13-9%4689111112
Ilgis, mm6.8009.2008.74010.00011.00010.52012.232
Plotis, mm2.5002.5003.2203.2203.2203.6503.220
Aukštis, mm4.2004.2004.4904.9145.0515.1405.192
Iškrovimo aukštis,mm-267-267342481343206206
Reikalinga krano galia, kg5.0005.5006.0007.50010.00010.00011.000
Pakrauta džiovykla apyt., kg4.0005.0006.0007.5008.5009.00010.000
Ventiliatorius k.oro, kW1x111x151x151x221x221x301x30
Ventiliatorius š.oro, kW1x41x5.51x7.51x9.21x111x111x15
Degiklio variklis, kW0.550.551.11.12x0.752x1.12x1.1
Transporteris, kW0.550.550.550.550.750.750.75
Iškrovimo sraigtas, kW1.51.51.51.51.51.51.5
Degiklio galia, kW5005008001.0002x6002x7002x700
 
ModelisDF1900DF22.000DF25.000DF26.500DF30.000DF33.500DF37.000DF48.000
Našumas t./val. miežiams 20-15%2124282933374153
Našumas t./val. kviečiams 20-15%232630323640.54558
Našumas t./val. kukurūzams 25-15%101112.513.515171924.5
Našumas t./val. rapsams 13-9%1416181921242736
Ilgis, mm11.00012.23213.46512.23213.46514.69715.92919.625
Plotis, mm3.8303.8303.8304.4404.4404.4704.4704.470
Aukštis, mm5.1925.3345.3345.4645.6045.7455.8857.289
Iškrovimo aukštis,mm3432066820648-88-229-202
Reikalinga krano galia, kg12.00013.00014.00015.00016.00017.50023.00018.000
Pakrauta džiovykla apyt., kg11.00012.00013.20014.00016.00018.00020.00024.000
Ventiliatorius k.oro, kW1x301x371x452x302x302x372x372x45
Ventiliatorius š.oro, kW1x151x18.51x18.52x9.22x11 1x11 1x152x152x37
Degiklio variklis, kW2x1.12x1.52x1.52x1.52x1.52x2.12x3.62x3.6
Transporteris, kW0.750.751.51.51.51.52.22.2
Iškroimo sraigtas, kW1.51.51.52.22.22.22.22.2
Degiklio galia, kW 1x700 1x1000 1x700 1x10002x1.0002x1.000 1x1.000 1x1.2002x1.4002x1.7002x2.000