Stacionarios ir mobilios ALVAN BLANCH grūdų džiovyklos

Alvan Blanch grūdų džiovyklos Geriausiai parduodama nepertraukiamo veikimo grūdų džiovykla Jungtinėje Karalystėje, dabar radikaliai patobulinta , pasižymi šiais privalumais
  • Efektyvus džiovyklos darbas prie žemų temperatūrų (salyklas, sėklos ir t.t) dėl subalansuoto oro kiekio
  • Džiovina bet kokio drėgnumo produktus, prie bet kurių sąlygų, nereikalingas pirminis valymas
  • Itin ekonomiška, mažos kuro sąnaudos, antrinis šilumos panaudojimas. Yra galimybė papildomai apšildyti oro recirkuliacinį kanalą
  • Tolygus ir tikslus grūdų džiovinimas
  • Jokių prastovų keičiant džiovinamą produktą. Technologinis procesas nėra stabdomas keičiant kultūras. (Pakrovimas, džiovinimas, atšaldymas, iškrovimas)
  • Ilgaamžės džiovyklos itin patvarios dėl naujos antikorozinės dangos
  • Produktas juda transporterio pagalba, todėl išvengiama užsikimšimo
  • Belaipsnis greičio reguliavimas užtikrina optimalų grūdų džiovinimo tikslumą
  • Minimalus poveikis aplinkai - žemas džiovyklos aukštis, žemas triukšmo lygis, dulkių kontrolė
  • Galimybė kontroliuoti dulkes
  • Maža montavimo kaina - pristatoma dalinai surinkta su elektrine instaliacija ir pajungimu
  • Nesudėtinga džiovyklos pamato konstrukcija
  • Patikimumas - 2 metų garantija su technine pagalba
ModelisDF6000DF9000DF10500DF12800DF15200DF17655DF19000
Našumas t./val. miežiams 20-15%691114161921
Našumas t./val. kviečiams 20-15%6,5101215182123
Našumas t./val. kukurūzams 25-15%34.567.591011.5
Našumas t./val. rapsams 13-9%5789111214
Ilgis, mm5.9307.8008.5359.76711.00012.23211.000
Plotis, mm3.280/2.5003.285/2.5003.2203.2203.2203.2203.830
Aukštis, mm4.2004.2004.4904.9145.0515.1925.192
Iškrovimo aukštis,mm-267-267342481343206343
Reikalinga krano galia, kg5.0005.5006.0007.50010.00011.00012.000
Pakrauta džiovykla apyt., kg3.0003.5006.0007.5008.50010.00011.000
Ventiliatorius k.oro, kW1115152211152x15
Ventiliatorius š.oro, kW45.57.59.2111515
Degiklio variklis, kW0.550.551.11.12x0.752x1.12x1.1
Transporteris, kW0.550.550.550.550.750.750.75
Iškrovimo sraigtas, kW1.51.51.51.51.51.51.5
Degiklio galia, kW5005008001.0002x6002x7001x700+1x1.000
 
ModelisDF22.000DF25.000DF26.500DF30.000DF33.500DF37.000DF48.000
Našumas t./val. miežiams 20-15%24282933374153
Našumas t./val. kviečiams 20-15%2630323640.54558
Našumas t./val. kukurūzams 25-15%131516182022.525
Našumas t./val. rapsams 13-9%16181921242736
Ilgis, mm12.23213.46512.23213.46514.69715.92919.625
Plotis, mm3.8303.8304.4404.4404.4704.4704.470
Aukštis, mm5.3345.3345.4645.6045.7455.8857.289
Iškrovimo aukštis,mm2066820648-88-229-202
Reikalinga krano galia, kg13.00014.00015.00016.00017.50023.00018.000
Pakrauta džiovykla apyt., kg12.00013.20014.00016.00018.00020.00024.000
Ventiliatorius k.oro, kW2x18.52x302x302x302x372x372x45
Ventiliatorius š.oro, kW18.518.52x9.22x112x112x1537
Degiklio variklis, kW2x1.52x1.52x1.52x1.52x2.12x3.62x3.6
Transporteris, kW0.751.51.51.51.52.22.2
Iškrovimo sraigtas, kW1.51.52.22.22.22.22.2
Degiklio galia, kW1x700+1x1.0002x1.0002x1.0001x1.000+1x1.2002x1.4002x1.7002x2.000