Tel.: +370 37 263802

El.paštas: info@bokstuva.lt

  Sekite mus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo
Įrengimai
Partneriai Lietuvoje

UAB "PAKRUOJO ELSANA"

 

Būti patikimiausiu Jūsų partneriu, kuris visada Jums pasiūlys aukščiausią kokybę už prieinamą kainą. Ateities kūrimas drauge. Galime pasididžiuoti, jog 96,5% Mūsų klientų sugrįžo pas Mus daugiau nei 1 kartą! Tai įrodo, jog UAB “Pakruojo ELSANA” puikiai atlieka Jūsų užduotis, rūpinasi savo klientais, todėl čia norisi grįžti ir grįžti. Geriau nedirbti, nei dirbti prastai. UAB “Pakruojo ELSANA” atliktų darbų aukšta kokybe įsitikino kiekvienas Mūsų klientas. Dažnai gauname padėkos laiškus iš užsakovų, kuriuose minima aukšta atliktų darbų bei panaudotų medžiagų kokybė. Nuo pirmos dienos... Kiekvienas Mūsų klientas pirmą kartą vos pravėręs duris pasitinkamas draugiškai ir šiltai. Mūsų tikslas – rūpintis klientu nuo pat pirmojo susitikimo. Geriau  mažesnis pelnas – bet pastovus ir patikimas klientas!

Darome tai, ką geriausiai mokame. Mes įsitikinome, kad gero šiuolaikinio verslo pagrindas – aukšta kokybė. Mes jaučiame didelę atsakomybę už savo veiksmus, todėl kiekvienam klientui pažadame tik tai, ką sugebame padaryti.

Nauji iššūkiai atveria naujas galimybes. Kiekvienas naujas projektas suteikia Mums galimybę mokytis ir tobulėti, todėl drąsiai žvelgiame į naujus iššūkius.

UAB “Pakruojo ELSANA” toli gražu nėra naujokė verslo pasaulyje. Kelias prasidėjo jau 1978 metais kai prie Lietuvos TSR valstybinio techninio aprūpinimo komiteto Pakruojo rajono gamybinio susivienijimo buvo įkurta kilnojama mechanizuota kolona. Jau nuo tada direktoriai pradėjo ugdyti įmonės filosofiją. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys buvo: 1) santechnikos, elektros montavimo ir remonto darbai; 2) gyvulininkystės fermų įrengimų techninis aptarnavimas ir remontas; 3) žemės ūkio padargų gamyba; 4) alkūninių velenų šlifavimas. 1993 metais valstybinė įmonė “Kilnojama mechanizuota kolona” tapo akcine bendrove “Pakruojo ELSANA“. Po kelių metų (1995m.) reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę “Pakruojo ELSANA”.

Vykstant reformomis keitėsi ir įmonės veiklos kryptys. Šiandien UAB “Pakruojo ELSANA” ne tik vykdo darbus, kuriuos pradėjo dar 1978 metais, bet ir praplėtė savo veiklos kryptis:  tarptautiniais ir vietiniais pervežimais, grūdų džiovyklų remontu bei naujų montavimu ir automatizavimu, metalo gaminių gamyba pagal individualius užsakymus, katilinių montavimu ir automatizavimu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELINTA istorija prasidėjo 1991 m. Įkurta, kaip maža mokslinių tyrimų ir gamybos įmonė, ELINTA, laikui bėgant, tapo svarbia Lietuvos pramonės automatizavimo srityje.

Nuo pat įmonės įkūrimo mes stengėmės suburti aukštą intelektą turinčią komandą. Juk žodis ELINTA reiškia ELEKTRONIKA + INTELEKTAS. Verslo strategija, paremta  sudėtingų, vartotojams patogių  automatizuotų valdymo sistemų sukūrimu,  suteikė galimybę įmonei greitai vystytis ir aplenkti konkurentus.

Nuo 1994 metų mes nutarėme pradėti savo projektuose naudoti pažangiausių vakarų Europos firmų gaminius. Netrukus pradėjome šiais gaminiais prekiauti. Mes pirmieji į Lietuvą atvežėme SIEMENS, PHOENIX CONTACT, RITTAL gaminius.

1996 metais buvo įkurti matavimo ir kontrolės prietaisų pardavimo bei gamybos skyriai.  Siekdama efektyviau dirbti, ELINTA modernizavo savo struktūrą - skirtingas veiklos sritis perkėlė į keturias antrines įmones: UAB „Elinvision”, UAB „Elintos matavimo sistemos”, UAB „Elinta VS”, UAB „Autoelinta”. Visas šias įmones mes vadiname vienu  vardu  - ELINTA įmonių grupė.

2007 metų pabaigoje ELINTA užbaigė savo naujo pastato statybą Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje ir įsikūre jame kartu su partneriais, papildančiais jos veiklą.